Hakkımızda

 

İzmir’de hazır giyim ve ev tekstili dünyasında geçen 30 yıllık bir deneyimin ardından, tekstil, tasarım ve üretime olan sevgimizin yoğunluğuyla birlikte, tutku ve hayallerimizin peşinden gitmeye karar vererek, Hesperid Home adıyla 2022 yılında resmi olarak faaliyetlerimize başladık.   

Biz, profesyonel olarak farklı konseptlere ve yüksek kalite standartlarına sahip ev tekstil ürünleri üreten yaratıcı bir firmayız. Hesperid Home olarak tarzımızı yansıtan özel kumaş skalamız ile birlikte, araştırma ve geliştirmeden malzeme satın almaya; üretimden kalite kontrol ve sunuma kadar eksiksiz ve donanımlı bir üretim sistemleri ağına sahibiz.

İşinde uzman çalışanlarımız, mükemmel yönetim ekibimiz, sıkı kalite kontrol sistemimiz ve sektöre yönelik keskin bakışımız, ürünlerimizin uluslararası standartları karşılamasını sağlayacak niteliktedir.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Böyle bir soruya basit bir “Çünkü biz en iyisiyiz.” diye cevap vermek yetersiz kalır. Öncelikle ev tekstili konusunda ihtiyaç duyduğunuz her şey için bizi en iyi ve en farklı seçenek yapan hususun ne olduğunu açıklamamıza izin verin.                                                                                                                                         

Her şeyden önce, alışılagelmiş geleneksel ev tekstili üretimi yapan bir firma değiliz. Değişen dünya şartlarını ve gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, kendimizi her açıdan geliştirmeye özen gösteriyoruz ve Hesperid Home olarak “üret-sat” mantalitesinde sıradan üretimler yapan, kazanç odaklı bir misyonu reddediyoruz.

Klasik, zamansız, mevsimsiz, rahat, şık ve eğlenceli olan ev tekstili ürünlerimizde, çağdaş ve modern dokunuşların yanı sıra kadim uygarlıkların yaratılarından ilham aldık ve tasarımlarımızda kendi hikâyelerimizi yazdık. Özgün çalışmalar neticesinde ortaya çıkardığımız her ürünümüzü kendine ait bir hikâye ile var etmeye çalıştık. Sanatın ve edebiyatın gücüne olan inancımızla birlikte, koleksiyonlarımızda yer alan her parçada kendi dokunuşlarımızı hissettirmeye özen gösterdik.

Hesperid Home olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve küresel pazarın trendlerini anlayan stil sahibi bir firma olmaya dikkat ediyoruz. Ayrıca, son yıllarda oldukça popüler hale gelen ev tekstili sektöründe, kendi tarzımız ve uygulamalarımızla, farklı bir çizgide yol alarak tasarladığımız ürünlerimizde sürekli yenilik ve kalite peşinde koşarken, müşterilerimize benzersiz bir hizmet sunmayı hedefliyoruz. 

Her ürünümüzün, mükemmel olduğundan ve spesifikasyonları karşıladığından emin olmak için üretim sürecimiz boyunca sıkı bir şekilde kontrol sağlamaya ve müşterilerimizin beklediği kaliteyi sağladığımızdan emin olmaya çalışırız. Firma olarak, sürekli büyüyen müşteri tabanımızın ve ürün hacmimizin artan taleplerini karşılama kabiliyetimizi daha da geliştirmek için, yaptığımız her şeyde mükemmelliği sunabilmek adına çok çalıştık. 

 

Ürünlerimiz gerçek bir aşkın emeğidir. İç tasarımda sıra dışı, zevkli ve özel koleksiyonlarla değerli anları yakalamak ve kendinize ait eşsiz bir ortama sahip olmak istiyorsanız web sitemizi ziyaret edebilir ve Hesperid Home ile iletişime geçebilirsiniz. 

 

 

 

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı
ShopPHP | v5